novalitlogo

Hakkımızda

Novalit, 30 yılı aşkın tecrübeye sahip uzman kadrosu ile, haberleşme sistemleri, elektronik kart tasarımı, üretimi ve  onarımı, kablaj, elektro mekanik montaj, elektronik sistemlerin entegrasyonu, telekomünikasyon ürünlerinin satışı konularında yurt çapında hizmet vermektedir.

ARGE departmanının geliştirdiği ve bünyesinde ürettiği LED ekranlar ile outdoor reklamcılık ve Akıllı Trafik Sistemlerine teknolojik çözümler sunmaktadır.Kızılötesi(IR) Aydınlatmalar ve Özel tasarım ürünler ile Savunma Sanayi projelerine destek vermektedir.

Novalit A.Ş. Vizyon ve Misyon

Novalit Elektronik A.Ş., firma temel ilkeleri olarak kalite, güven ve istikrar esas alınmıştır. Bu esaslar doğrultusunda geçmişte bir çok yenilikçi işe imzasını atmış ve günümüzde de temel kriterlerine aynı şekilde sadık kalarak projeler üretmekte ve gerçekleştirmektedir.

Gerçekleştirmiş olduğumuz projeler Novalit A.Ş. ‘nin hizmet vermekte olduğu iş alanlarında referans alınmış, örnek gösterilmiştir. Bu doğrultuda Novalit Elektronik A.Ş. olarak hedefimiz, müşterilerimizin projelerinin değerini yükseltmek ve onlara değer katmak amacıyla güvenilir bir ortak olmak, bu güne kadar  stratejik müşterilerimizin Şirketimizin şekilllendirilmesinde oynadığı rolün farkında olarak, çalışma alanımızda müşterilerimize memnuniyet, güven ve sürdürülebilir kaliteyi sağlayabilen bir marka olmaktır.

İletişime Geçin

Daha fazla bilgi almak, soru ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hedefimiz çalışma alanımızda müşterilerimize memnuniyet, güven ve sürdürülebilir kaliteyi sağlayabilen bir marka olmaktır.